пятница, 27 января 2017 г.

Відповідь Національної поліції України департаменту кадрового забезпечення на письмове звернення від козятинського міського голови Пузира О.Д. та голови громадської Ради Павлова Ф.П.
Про необхідність розширення штату козятинських 
правоохоронних органів поліції , з метою забезпечення  умов безпеки міста , враховуючи наявність вузлової станції, великого пасажирського потоку. (Рішення Громадської Ради 03.11.16)Відповідь Національної поліції України департаменту кадрового забезпечення на письмове звернення від козятинського міського голови Пузира О.Д. та голови громадської Ради Павлова Ф.П. 

ш
Співпраця козятинської громадської Ради з правоохоронними органами поліції. 
Представники громадської Ради з працівниками козятинської поліції спільно провели рейд..., спільна співпраця громади і влади..., непоганий початок!!!


Представники громадської Ради з працівниками козятинської поліції спільно провели рейд з метою недопущення вживання тютюнових виробів в громадських місцях і їх шкідливого впливу на здоров'я населення, проявів вживання алкогольних та слабоалкогольних напоїв в громадських місцях, продажу підліткам спиртних напоїв, порушень громадського порядку...Комментариев нет:

Отправить комментарий